ORGANİZASYON (SEYİR TERAS)

Mutluluğun gök yüzündeki adresi Skalion Seyir Teras...

Kapalıçarşı’ya 800 m, mesafede bulunan Skalion Hotel, zerafet ve lüksü en heyecanlı, en özel gecelerinizde profesyonel ekibimiz ile birlikte kına gecenizi unutulmaz hatırlanası kılmak için bir araya getiriyor. “Mükemmel diye bir şey yoktur” demeyin. Biz özel gecelerinizi mükemmel hizmetimizle unutulmaz kılmak için buradayız. Deneyimlerinizi bizimle zenginleştirin.

Şehrin tam merkezinde 60 kişilik alanı ile bekarlığa veda ve kına organizasyonlarınız, kokteyl ve özel kutlamalarınız için Marmara denize kuş bakışı terasımız da sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Dünya mutfağına hitap eden Skalion Teras Café & Restoran katımızda yer alan Seyir Terasımız bir çok önemli organizasyonlara ev sahipliği yapmıştır. Kına, nişan, after parti, mezuniyet ve buna benzer çeşitli organizasyonlarınız için tercih edebilirsiniz.

Yeni evlenecek çiftlerimiz için eşsiz teras manzaramızda ki seyir terasımız, kına organizasyonuna da ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca üst kat terasta muhteşem tarihi ve deniz manzaramızsa fotoğraf çekimi yapması mümkündür.

Mezuniyet paketleri kına paketleri ve baş döndüren menüsü ile her zaman rahatlıkla kullana bileceğiniz nezih bir mekan.