RESTORAN

Kumkapı' ya yolunuz düştüğünde mutlaka uğramadan gitmeyin…

Tarihi yarımada sokaklarında gezerken birçok dönemin izlerini bir arada görmenin mümkün olduğu Kumkapı’da Skalion Teras Café & Restoran lüks konseptiyle sizleri bekliyor.

Türk mutfağının yanı sıra Dünya mutfağından değişik tatları da bulacağınız Skalion Teras Café & Restoran, yorgunluk atacağınız ters barımız ve Denize karşı seyir teras dinlenme alanımız da kahvenizi keyifle yudumlayacağınız cafemiz ile tüm beklentilerinize cevap veren Skalion Teras Café & Restoran huzur bulacağınız bir mekandır.

Skalion Teras Café & Restoran maksimum 75 kişi kapasitesinde olup Sadece Deniz manzarasıyla kalmayıp tarihi surlara kiliselere hitap eden bir manzaraya sahiptir.

Skalion Teras Café & Restoran mutfağı dünya mutfağı üzerine hizmet vermekte olup Çoğunluğu İtalyan mutfağı ağırlıklı bazı yemekler Uzakdoğu mutfağının kültürü ile birleştirilmiş dünya kültürünün yansıdığı füzyon yemekler de yapılmaktadır.

Randevu İçin Bize Ulaşın

Pazartesi :

12:00 - 23:00

Salı :

12:00 - 23:00

Çarşamba :

12:00 - 23:00

Perşembe :

12:00 - 23:00

Cuma :

12:00 - 00:00

Cumartesi :

12:00 - 00:00

Pazar :

12:00 - 23:00

Adınız :


E-Posta Adresiniz :


Mesajınız :


DÜNYA LEZZETLERİ İLE

RESTORAN FİYAT LİSTEMİZ

Sizler için hazırladığımız birbirinden leziz menülerimiz, terasta geçireceğiniz keyifli akşamlarınıza eşlik ediyor. Eğlenceli ve tarihle dolu bir günün ardından, Türk mutfağının doyumsuz tatları restoranımızda sizleri bekliyor.